Українська Englesh Englesh damask-design
 

Освітлення

       Що дарує нам тепло і робить можливим безліч важливих життєвих процесів на нашій планеті? Звичайно ж, сонце. На жаль, сонячна частина доби не триває так довго, як нам би цього хотілося, тому доводиться вдаватися до штучних джерел освітлення, у ролі яких виступають різні світильники: лампи, люстри, бра, торшери, вуличні прилади освітлення та багато іншого. Зазвичай вони виконують не лише важливу практичну функцію, але й мають естетичне значення – прикрашають собою інтер'єри приміщень, вулиці, парки, сквери.
       Перші приклади використання світильників з елементами художнього кування відносяться до періоду розквіту Київської Русі. Тоді в якості способу їх виготовлення застосовували переважно лиття, а от ручне кування було занадто трудомістким та дорогим, тому власниками таких виробів ставали далеко не усі. Сьогодні ж, саме Ви можете стати володарем оригінального кованого світильника ручної роботи.
       Мабуть, ніхто не буде сперечатися з тим, що ковані світильники завжди виглядають актуально і красиво. Крім того, саме вони найчастіше виглядають самобутньо, несхоже на все інше. Здається, що цей елемент індивідуальності вони отримали у процесі створення від майстра-коваля, який трудився над тим, щоб вони несли світло та культивували в нас почуття прекрасного.
       Ковані світильники знайшли собі широке застосування в освітленні вулиць і не тільки. Їх можна зустріти в ресторанах, барах, холах та коридорах готелів. І скрізь вони привносять частинку романтичності, вишуканості та урочистості, додають навколишній обстановці оригінальності, підкреслюють її величність. Форма і стиль кованих світильників можуть бути найрізноманітнішими –  практично ніщо не обмежує фантазію дизайнерів, майстрів та наших дорогих клієнтів.