Українська Руский Englesh damask-design
+38-(067)-674-99-00
+38-(067)-674-98-88

Меблі

       З року в рік ковані меблі користуються усе більшою популярністю в оформленні як приміщень, так і заміських ділянок. Не дивно, що предмети художнього мистецтва ніколи не застарівають. Навпаки, з роками вони набувають додаткового шарму, ореолу романтичності.
       Ковані меблі усім своїм виглядом підкреслюють елітний статус Вашого житла, додають йому респектабельності, величі. До речі, ковані меблі чудово вписуються в інтер'єри, оформлені у різних стилях: класичному, готичному, модерновому, хай-тек, бароко і т. п. Ви самі здивуєтеся, наскільки органічно вони виглядають у будь-якій ситуації та в будь-якому оточенні.
       Для того, щоб додати «ізюминку» до кованих предметів інтер'єру, вдаються до їх фарбування. Так, на поверхню меблів може бути нанесена позолота, напилення зі срібла, бронзи, міді. Іноді використовують не лише ковані вироби, а ще й інші матеріали, які добре з ними поєднуються: дерево, різні тканини, шкіру, міцне скло. Так, Ви можете бути впевнені у тому, що наші дизайнери та майстри зможуть втілити в життя Ваш найнеймовірніший задум. Чи то величезне розкішне ліжко, чи то незвичайний обідній стіл, оригінальні стільці або ж мила лавочка у Вашому саду.
       Повірте, ковані меблі здатні цілком заволодіти увагою гостей Вашого дому. А Ви кожного дня зможете насолоджуватися комфортом та прекрасним респектабельним виглядом своїх меблів.