Українська Englesh Englesh damask-design
 

Конструкції

       Ви успішний ресторатор? Ви щасливий володар приватного будинку та присадибної ділянки поруч з ним? Напевно Ви вже не раз замислювалися про те, як же облагородити навколишню територію Вашого володіння так, щоб вийшло і красиво, і функціонально. Велика красива кована конструкція – це відмінна ідея. Наприклад, кована альтанка –  хіба можна знайти краще місце для того, аби чудово провести час. Тільки-но уявіть собі, вишукана вечеря у колі близьких людей на свіжому повітрі – просто мрія. Навіть звичайна чашка кави в такій обстановці перетвориться на казку. Звичайні лавки, розташовані в оточенні дерев та чагарників, для такого випадку підійдуть значно меншою мірою, оскільки не створюють необхідного затишку, не захищають від раптово дощу, не дозволяють співрозмовникам розташовуватися один навпроти одного.
       Ковані конструкції можуть мати різну форму: коло, півколо, овал, квадрат, ромб. Для виготовлення дахів конструкцій можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали: вони можуть бути кованими (тобто залізними), алюмінієвими, скляними, дерев'яними або ж покритими полікарбонатом, черепицею – класичними покрівельними матеріалами, які застосовують у будівництві приміщень. Таким чином, поєднуючи різні матеріали і форми, можна створювати дивовижні та неповторні у своїй красі рішення.
       Ковані конструкції – це широкий простір для фантазії наших дизайнерів та майстрів, а також величезні можливості з декоративного оформлення території Ваших володінь. Оригінальні, дуже красиві та неймовірно міцні вони будуть дарувати Вам радість багато десятків років!