Українська Руский Englesh damask-design
+38-(067)-674-99-00
+38-(067)-674-98-88

Перила

       Ковані художні перила – це не просто спеціальні огорожі для сходів та балконів, виготовлені з обробленого металу, а й надзвичайної краси витвори мистецтва, які своїм виглядом здатні прикрасити будь-який дім. Красиві, елегантні та міцні вони пасуватимуть приміщенням оформленим у будь-яких  стилях.

       Серед останніх тенденцій слід відмітити те, що все частіше ковані перила виготовляють не лише з металів (чорного металу, нержавіючої сталі, латуні, міді), а з декількох типів матеріалів. Це може бути скло (або вітраж), дерево, натуральний камінь і т. п. Це дозволяє створювати насправді неповторні витвори мистецтва. Зазвичай такі перила можна зустріти в респектабельних будинках  та резиденціях. Звичайно ж, їхню основу у будь-якому випадку становить метал – один із найбільш довговічних матеріалів, що застосовують у будівництві та оформленні приміщень.

       Усі ми добре знаємо, який вигляд мають сходи. Зрозуміло, що без перил вони стають достатньо небезпечною спорудою. Якщо б не перила, нам довелось би ходити по сходинках з максимальною обережністю навіть при денному світлі. А що вже говорити про балкони?! Окрім практичної функції перила відіграють ще й декоративну роль. Вони стануть прикрасою будь-якого приміщення, зроблять його неповторним, підкреслять індивідуальність та добрий смак його хазяїнів.                          

       Сьогодні в процесі виготовлення перил застосовують останні розробки інженерії, відповідно, і можливостей для реалізації найсміливіших задумів у дизайнерів буде значно більше, ніж деякий час тому. Який же рисунок обрати для кованого перила? У цьому питанні Ваша фантазія нічим не обмежена. Це можуть бути геометричні фігури, рослинні мотиви і т. п. Яким би не було оформлення, ковані художні перила будуть втіленням надійності та краси, довговічності та романтичного стилю.