Українська Englesh Englesh damask-design
 

Музика застигла в металі – перше, що спадає на думку від споглядання витворів сучасного мистецтва, які народжуються в кузні ПП «Дамаск – Дизайн».

 

В руках наших митців, що є випускниками Львівської академії мистецтв, переплітаються сучасність та давня традиція львівської школи ковальства, простота та безкрайність фантазії. ПП «Дамаск – Дизайн» працює в галузі творчо – виробничої діяльності з 1999 року. В його доробку не лише окремі ковані вироби, але й цілі завершені комплекси художнього оформлення. Кількість таких об’єктів сягає понад 300. Витвори з металу прикрашають не лише історичну частину Львова, а й торгові та офісні центри, оздоровниці, готелі і житлові споруди на території України та за її межами.

 

Щоб задовольнити усі Ваші бажання і втілити в реальність усі Ваші мрії, митці ПП «Дамаск – Дизайн» вкладають у кожен виріб свій талант, копітку працю та частинку душі. Кожна композиція від ПП «Дамаск – Дизайн» - ексклюзивна та неповторна. Кожен виріб – справжнє металеве диво, яке своєю красою та якістю щодня вражатиме Вас та Ваших нащадків.